Jak wygląda manicure winylowy?

Manicure winylowy obok hybrydowego cieszy się największą popularnością. Wbrew pozorom wcale nie jest trudny do wykonania, ale zapewnia doskonały efekt wizualny.  

Jak działa na paznokcie manicure vinylux? 

Polimery winylu zabezpieczają paznokieć przed negatywnymi czynnikami środowiskowymi. Świetnie sprawdzają się w przypadku łamliwej i kruchej płytki. Ponadto charakteryzują się trwałością, ponieważ utrzymują się na paznokciu nawet przez 2 tygodnie. 

Na czym polega metoda manicuru winylowego? 

Choć manicure winylowy z Easynails.pl wykazuje podobną trwałość jak wersja hybrydowa, to istnieje między obiema metodami zasadnicza różnica. Lakier winylowy nie wymaga utwardzania za pomocą lampy UV. W jego wypadku należy zaczekać kilka minut od aplikacji- tak samo jak w przypadku tradycyjnego lakieru bez dodatkowego utrwalenia. Aby składniki produkty związały się na płytce, wystarczy powietrze i naturalne światło słoneczne.

W związku z tym z czasem staje się jeszcze bardziej trwały. Kolejnym atutem tego rozwiązania jest brak warstwy bazowej. Stosowany podczas zabiegu lakier jest jednocześnie bazą, jak i lakierem kolorowym. Wielu specjalistów twierdzi zatem, że lakier winylowy to nowoczesna wersja tradycyjnych preparatów, która ma szansę stać się prawdziwą konkurencją dla dotychczas wybieranej wersji hybrydowej.