manicure francuski

Wracająca moda

Trendy w stylizacji paznokci szybko się zmieniają, ale w każdym sezonie zaskakują czymś wyjątkowym. Czasami na salony coś wejdzie z takim impetem, że każdy chce mieć dokładnie to samo. Nie dając się zwieść pozorom, nie zawsze są to innowacje. Bywają wielkie powroty oraz nieoczywiste modyfikacje klasyki.

Klasyka

Moda się powtarza, dlatego to co dziś zapomniane, za rok może okazać się hitem lata. Podobną historią może pochwalić się manicure francuski. Popularny french to motyw który kojarzy chyba każdy. Polega na malowaniu całego paznokcia specjalny, prawie niewidocznym lakierem, aby na końcu pomalować cienki pasek górnej jego krawędzi kolorem. Oryginalnie był to biały. Dlatego french najdłużej przetrwał w modzie ślubnej, ale w pierwszych latach tego wieku królował także w casualowym wydaniu. Oferty na tani manicure francuski są wciąż żywe.

manicure francuski2Historia lubi się powtarzać (ale po swojemu)

Ostatni sezon można śmiało ogłosić wielkim powrotem popularnego niegdyś frencha. Jednak nie jest dokładnie ten sam sposób stylizacji. W tym roku zamiast bieli, na zakończeniach paznokcia królują kolory, często neonowe. Te delikatne akcenty są dodaniem charakteru subtelnej, eleganckiej stylizacji. Ożywiając ją w ten sposób, nadal otrzymuje się naturalny efekt całości, ale z małą nutą szaleństwa. Nowa wersja klasyki to absolutny hit, który może utrzymać się na powierzchni przez dłuższą chwilę.